FOTO/Dorëzohet Anjeza Shahini, në 1 vjetorin e lindjes së vajzës publikon fotot e plota

Ndaje

Këngëtarja Anjeza Shahini nuk ka shumë që eshte bere nënë, lajm te cilin e beri publike asokohe ne rrjetet sociale.

Pavaresisht mesaj, ajo është përpjekur të mos e zbulojë pamjen e vajzës së saj për një periudhë të gjatë, duke publikuar vetëm foto apo video ku e vogla shfaqej me kurriz.

Së fundmi vajza e Shahinit, Tori, ka mbushur 1-vjeç, moment të cilin artistja është kujdesur ta kalojë pranë njerëzve më të dashur. Anjeza ka publikuar disa foto nga pagëzimi dhe festa e ditëlindjes e organizuar posaçërisht për të, ku shfaqet qartë pamja e të voglës.

E veshur me rroba në ngjyrë të bardhë dhe rozë, Tori duket si një princeshë e vërtetë në krahët e mamit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje