VIDEO/Incidenti që shkaktoi të qeshura në Kuvend, Tom Doshit i thyhet karrigia

Teksa në Kuvend po diskutohet paketa anti-shpifje, ndërsa jashtë protestojnë gazetarët, një incident si per te larguar syrin e keq, ka ndodhur me Tom Doshin.

Karrigia e deputetit është thyer. Incidenti ndodhi në momentin kur Rudina Hajdari u ngrit në foltore për të replikuar me kryeministrin Rama.

Teksa mori fjalën, Hajdari iu drejtua me këto fjalë Doshit duke mos e ditur se çfarë kishte ndodhur me deputetin: Zoti Doshi, po deshe ulu, ose po deshe dil…Tu thye karrigia?”.

Pas kësaj reagoi, kryeparlamentari Gramoz Ruçi i cili i kërkoi shërbimit të ndërronin karrigen e Doshit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje