FOTO/Me një video nga kinemaja, Arbana Osmani zbulon se çfarë po ndodh me filmin e Besit

Ndaje

Bes Kallaku muajin që lamë pas solli projektin e tij kinematografik me titull ‘Falco’, i cili sipas tij ishte një pasqyrim i realitetit shqiptar.

Pavarësisht se Kallaku u shkëput disa ditë nga promovimi i filmit të tij për shkak të gjendjes së vështirë në të cilën ndodhej vendi nga tërmeti i datës 26 nëntor, duket se suksesi i tij vazhdon të jetë po i njëjtë.

Ka qenë Arbana Osmani ajo e cila ka publikuar një video në kinema duke treguar radhën e gjatë të njerëzve për të parë ‘Falco’.

@bes_kallaku shumë e lumtur për ty, por ‘Falco’ na ka bllokuar ‘Frozen’, ka dy javë”, ka shkruar moderatorja krah postimit të saj në ‘Instastory’.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje