LAJM I FUNDIT/Zgjidhet kryeprokurori i ri i Shqipërisë

Ndaje

Olsian Çela është prokurori i ri i Shqipërisë.

Shumica e deputetëve në Kuvend votuan pro kandidaturës së Celës, i cili u rendit edhe i pari në listën e KLP.

vijon..

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje