Çifti i njohur i reperëve shqiptarë përdorin ndarjen për marketing, zbulohet mashtrimi

Ndaje

Ndarja e tyre bëri bujë, duke qënë se çifti i reperëve janë shumë të preferuar nga të publiku shqiptar.

Por, askujt nuk i kishte shkuar në mendje që ata të mund ta shfrytëzonin famën e tyre deri në kete pike. E kemi fjalën për Loredana dhe Mozzik.

Burime për “Thumb On” janë shprehur se artistët nuk janë ndarë kurrë por e sajuan këtë histori për vëmendje. “Loredana dhe Mozzik nuk janë ndarë kurrë.

Ka qenë një marketing i sajuar nga dyshja sepse e kanë të vetme mënyrë mbijetese për të qëndruar në treg. Burime të sigurta pranë çiftit thonë se janë bashkë, jetojnë bashkë dhe nuk janë ndarë kurrë. E gjitha ka qenë e sajuar për të qëndruar në vëmendjen e publikut shqiptar. Po ta vini re, kur doli sulmi për Loredanën, ishte gazeta zvicerane “20 minuten” që sulmonte çiftin.

Para disa ditësh, po e njëjta gazetë ka marrë një intervistë ekskluzive nga Mozzik. Kjo ka qenë e gjitha e sajuar për marketing. Kështu që, të qetësojmë njerëzit se nuk janë ndarë”, tregon ky burim. Kujtojmë se dyshja janë prindër të një vajze të quajtur Hana.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje