VIDEO/Këngëtarja e njohur shqiptare bën daljen e parë publike me të dashurin, zbulohet identiteti i tij

Ka disa ditë që mediat rozë zbuluan lidhjen e fshehtë të kengetares së njohur Genta Ismajli, e cila po ben prej shumë kohësh që qendron single.

Prive ka siguruar pamje nga kjo paraqitje e Gentës me të dashurin, identiteti i të cilit është mësuar vetëm dje.

Mashkulli i zemrës quhet Husen dhe është turk. Ai jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij. Tani, vizitat e shpeshta të Gentës në Turqi kuptohen me të gjitha arsyet e tyre.

Në video, artistja shqiptare shihet me të dashurin duke bërë një hyrje spektakolare në një ambient me shumë njerëz në Zvicër.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje