FOTO/Zbulohet stadiumi i ngjashëm me “Arenën Kombëtare”, ndodhet në Meksikë

Ndaje

E përditshmja spanjolle “As”, shkruan se stadiumi “Air Albania”, i cili sapo është ndërtuar ngjason shumë me stadiumin e skuadrës meksikane të Tolukës.

“Nemesio Diez” ka një pamje të brendshme dhe të jashtme, ngjashme me “Air Albania Stadium”, siç raporton kjo media. Mesa duket projekti, nuk duket te jete origjinal, ashtu si ne fakt ka ndodhur shpesh me qeverinë, e cila për shume projekte ka preferuar të marrë shembuj të gatshëm.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje