FOTO/Makina e shkatërruar pas aksidentit, identifikohet viktima dhe i plagosuri në Gjirokastër

0Shares
0

Një aksident i rende ndodhi mbrëmjen e djeshme në rrugën nacionale Gjirokastër-Tepelenë. Për pasojë humbi jetën pasagjeri Julian Loloçi, 34 vjeç dhe u plagos drejtuesi i mjetit, shtetasi Enrik Hyseni. Ky i fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin Enrik Hyseni, ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një mur.

Paraprakisht dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin për shkak të shpejtësisë së tejkaluar. Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ndërkohë, për mediat janè zbardhur fotot e para nga vendi i ngjarjes dhe zbulohet gjithashtu se kush është viktima.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje