VIDEO/“O çuna pushoni ia q**sha robt”, Moderatorja humbet durimin në emision

Kjo është situata që vjen nga Fieri, aty ku në Tv Apollon, moderatorja Marsela Topi, eshte treguar më e drejtpërdrejtë seç duhet.

Në emisionin Fakt Plus, ku kishte të ftuar edhe avokatin Altin Goxhaj, Topi ka folur duke përdorur një fjalor rruge në një emision televiziv, megjithëse lokal.

Ajo iu bën thirrje djemve tek regjia që të ruajnë qetësinë. “O çuna, po pushoni o ia qif*ha ropt”,-degjohet te thotë ajo.

K.B/DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje