EMRI/Panik në Tiranë, makina shpërtheu sapo pronari sapo hapi derën

0Shares
0

Detajet e para mësohen nga shpërthimi i makinës në kryeqytet kete mengjes.

Sipas burimeve, makina në pronësi të shtetasit Artion Bylyku. Tritoli ka shpërthyer, sapo ai ka hapur derën e mjetit. Për këtë arsye, dyshohet se mekanizmi shpërthyes ka qenë i lidhur me derën, ndërsa ka qënë një sasi e vogël, pasi ka dëme të vogla materiale.

Ndërkohë, fatmirësisht pronari i mjetit nuk ka pësuar dëmtime. Shpërthimi ka krijuar panik të madh, pasi në rrugë ka pasur shumë qytetarë, përfshi edhe nxënës, që po shkonin në shkollë.

K.B/DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje