Tag: tritol

Emri i pronarit/Shpërthim tritoli në një lokal në Elbasan

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer mëngjesin e sotëm në Elbasan pranë një lokali. Fatmirësisht shpërthimi i ndodhur rreth orës 04:00 ka shkaktuar vetëm dëme...

Do hidhte në erë banesën e fqinjit, policia kap autorin në...

Falë reagimit të menjëhershëm dhe veprimeve profesionale në vendngjarje, identifikohet dhe vihet ne pranga autori i vendosjes së lëndës plasëse në dritaren e banesës...

EMRI/Plagosja e kryebashkiakut të Lushnjës në zyrë, policia në kërkim të...

Pikerish ne diten e fundit të vitit, shënohet një ngjarje e rende, e cila fatmirësisht deri tani nuk ka sjellë pasoja në njerëz. Një...

Shpërthimi me tritol në Tiranë një paralajmërim? Pista ku po heton...

Policia po heton në pistën që dyshohet për një paralajmërim në lidhje me shpërthimin e një sasie lënde plasëse në një lokal në zonën...

I hodhi granatë vjehrrit në oborr, fatmirësisht nuk i kishte hequr...

Një i ri ka hedhur një granatë ofensive në oborrin e vjehrrit. Fatmirësisht nuk i kishte hequr siguresën dhe granata nuk ka shpërthyer.Ngjarja ka...

EMRI/Panik në Tiranë, makina shpërtheu sapo pronari sapo hapi derën

Detajet e para mësohen nga shpërthimi i makinës në kryeqytet kete mengjes. Sipas burimeve, makina në pronësi të shtetasit Artion Bylyku. Tritoli ka shpërthyer, sapo...

Shpërthim në një makinë në Tiranë, detajet e para

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën “Ramazan Bogdani”, në Tiranë. Sipas informcacioneve zyrtare, nuk...

DETAJE/I vendoset tritol parukerisë në Nikël

Pak pas mesnate, rreth orës 01.00  në fshatin Nikël, Krujë është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi lënde plasëse. Policia bën me dije se lënda...

Tritoli në mesnatë te dera e shtëpisë/Reagon nënkryetari i Bashkisë Kamëz,ja...

Me të marrë njoftimin, ai u nis në Tiranë për të parë nga afër situatën. Ishin fqinjët ata që e kishin lajmëruar mbrëmë se...

Denoncim i PD: Tritol në banesën e nënkryetarit të Bashkisë së...

Nënkryetarit të Bashkisë në Kamzë i kanë vendosur tritol. Në një njoftim për mediat, PD bën me dije detajet, ndërsa akuzon policinë se e...