Tag: automjeti

Shpërthim në një makinë në Durrës, çfarë kanë kapur kamerat e...

Një makinë në Durrës ka shpërthyer, ndërsa dyshohet se ishte sperkatur me lëndë djegëse. Ngjarja ndodhi rreth orës orës 03:00 të mëngjesit në rrugën ‘Ramazan...

EMRI/Panik në Tiranë, makina shpërtheu sapo pronari sapo hapi derën

Detajet e para mësohen nga shpërthimi i makinës në kryeqytet kete mengjes. Sipas burimeve, makina në pronësi të shtetasit Artion Bylyku. Tritoli ka shpërthyer, sapo...

Ekzekutimi i biznesmenit në Lushnjë, gjendet e djegur makina e autorëve

Një makinë e djegur është eshte gjetur ne lagjen “Sarave” ne afersi te autostrades dy orë pas ngjarjes së rëndè ku u vra biznesmeni...

Rikthehen djegiet e automjevete, i vihet flaka “Benz”-it në Gramsh

Një automjet tip “Benz”  është djegur gjatë natës në  Gramsh. Automjeti është djegur pjesërisht në pjesën e përparme. Sipas burimeve, automjeti  rezulton në pronësi të...

EMRI/Pranë makinës së braktisur gjendet një trup i pajetë, dyshime për...

Afër automjetit të braktisur, është gjetur dhe trupi i pajetë i një personi. Personi është gjetur i vrarë mesditën e sotme në periferi të qytetit....