Horoskopi, 5 tetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Ndaje

Dashi

Do keni debate te zjarrta gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar. Beni kujdes me çdo fjale qe do nxirrni nga goja. Beqaret do kenë një dite mjaft romantike dhe te mbushur me takime mbresëlënëse. Do iu duket vetja si ne ëndërr. Financat do jene shume te stabilizuara për shkak se ju do tregoheni te arsyeshëm dhe largpamës.

Demi

Mos u mbyllni ne vetvete sot pas çdo problemi qe do keni ne jetën tuaj ne çift, por flisni hapur me partnerin dhe gjejuni një zgjidhje atyre qe iu mundojnë. Beqaret do marrin deklarata te bukura dashurie dhe do e ndryshojnë tërësisht jetën. Ne planin financiar fatmirësisht do keni fat dhe sukses. Situata do ketë përmirësime te menjëhershme.

Binjaket

Perspektivat për jetën ne çift janë te mira sot, sidomos për ata qe kane shume cite se bashku. Ne mbrëmje do ndodhe edhe diçka e mrekullueshme qe askush nuk e kishte menduar. Edhe jeta sentimentale e beqareve do ketë ndryshime rrënjësore. Financat do vazhdojnë te jene te mbrojtura. Do ndiheni te qete edhe ne këtë sektor.

Gaforrja

Te dashuruarit do kenë një dite pozitive, por pa asgjë te jashtëzakonshme. E rëndësishme është qe do ndihen mire. Nëse jeni ende vetëm duhet te reflektoni me kujdes gjate kësaj dite për atë qe doni me te vërtetë te bëni. Mos u ndikoni aspak nga fjalët e te tjerëve. Financat do jene here pas here problematike për shkak te disa shpenzimeve marramendëse qe do kryeni.

Luani

Jeta ne çift nuk do shkoje ashtu si ju e kishit menduar. Do keni here pas here debate te zjarrta dhe asnjeri pre jush nuk do tregohet i gatshëm te hape rruge. Beqaret mezi do presin te marrin propozime dhe do hidhen ne krahët e te parit qe do iu dale para syve. Kujdes! Ne planin financiar problemi juaj nuk është te fitoni sa me shume para, por te dini si te mos shpenzoni pa limit.

Virgjeresha

Dashuria për çiftet nuk do ece me se miri sot. Nuk do jeni aspak ne humor edhe për te marre vendime te rëndësishme. Nuk Beqaret do takojnë persona interesante ne dukje, por me te cilët nuk do mund te krijojnë dot një lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar do jeni largpamës dhe nuk do kryeni asnjë shpenzim pa pare njëherë gjendjen e financave.

Peshorja

Do njiheni me disa persona te rinj gjate kësaj dite dhe kjo mund t’ua turbulloje paksa mendjen juve qe jeni ne një lidhje. Kujdes mos bëni gabime sepse do pendoheni shpejt. Beqaret do jene te pafat dhe nuk do arrijnë dot as sot te krijojnë një lidhje te qëndrueshme. Financat do i keni te mira. Rrini te qete dhe mos u merrni me problemet e te tjerëve.

Akrepi

Dite perfekte kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te pafundme kështu qe duhet shfrytëzuar çdo minute deri ne maksimum. Beqaret do kenë goxha ftesa dhe propozime, por duhet te mendohen mire para se te hedhin çdo hap. Ne planin financiar do jeni mjaft te organizuar dhe nuk do hidhni asnjë hap te nxituar.

Shigjetari

Saturni do jete planeti qe do influencoje jetën sentimentale te çifteve dhe mund te sjelle disa mosmarrëveshje. Kujdes sepse po e tepruar me kokëfortësinë situata mund te dale jashtë kontrollit. Beqareve do iu buzëqeshë fati gjate kësaj dite. Përgatituni për emocione te mëdha. Financat do fillojnë dalëngadalë te përmirësohen. Mos prisni ne pasuroheni menjëherë.

Bricjapi

Sa here te kini debate dhe probleme ne çift do preferoni te largoheni dhe te distancoheni sot. Ne fakt kjo nuk është gjeja me e mire qe mund te bëni. Kujdes edhe me xhelozinë. Beqaret nuk do jene me fat kështu qe sado qe ta kërkojnë princin e kaltër nuk do mund ta gjejnë dot. Ne planin financiar do jeni me fat, por edhe do tregoheni shume te kujdesshëm me shpenzimet.

Ujori

Nuk do besoni aspak tek partneri juaj sot dhe kjo mund te sjelle ndonjë debat me te. Nëse keni pasur probleme qe me herët situata do vazhdoje te jete e turbullt. Beqaret duhet t’i marrin gjerat si t’iu vijnë dhe te shfrytëzojnë çdo mundësi qe do iu jepet për takime. Ne planin financiar duhet shmangur çdo operacion i rrezikshëm. Situata nuk do jete aspak e favorshme.

Peshqit

Jeta ne çift do jete shume e mire dhe e mbushur me momente te këndshme sot. Partneri do mundohet ne çdo moment t’ua beje qejfin. Beqaret nuk do realizojnë takimet qe kane ëndërruar dhe do mbeten serish vetëm. Kjo nuk do te thotë qe do vuajnë sepse miqtë nuk do i lënë te mërziten. Gjendja financiare do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni te ardhurat.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje