EMRI/Jep dorëheqjen Prokurori i “dosjes së nxehtë”

Ndaje

Prokurori i Krimeve të Rënda, Njazi Seferi, për arsye shëndetësore ka dhënë dorëheqjen. Kërkesa i ka shkuar KLP-së e cila do të marrë vendim në pikën e dytë të rendit të ditës.

Ka patur dosjen e Kostandinos Kacifas, grekut që u vra në Bularat ne vjeshtën e shkuar. Prokuroria e Krimeve të Rënda u përfshi në ngjarjen e Bularatit ku gjatë shkëmbimit me armë zjarri ndaj policisë u vra shtetasi Konstandinos Kacifas.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje