FOTO/Lëkundjet vazhdojnë gjatë natës, epiqendra zhvendoset

Ndaje

Te tjera lekundje termeti jane regjistruar gjate nates, deri ne oret e para te mengjesit.

IGJEUM ka regjistruar gjashte lekundje termeti qe ne oret e para te dates se sotme. Termeti me i forte ka qene ai me magnitude 3.8, me epiqender prane Kepit te Rodonit.

Lekundja me e fundit eshte shenuar ne oren 04:29, me magnitude 2.7, nderkohe qe epiqendra eshte zhvendosur ne Ballsh.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje