FOTO/Oriola Marashin e paska inspiruar Edi Rama, modelja tregon hapur për cilën gjë

Ndaje
Oriola Marashi

Dilemën që shumë vetë mund ta kenë patur, e ka shuar modelja e njohur Oriola Marashi. Bëhet fjalë për fotot ku modelet pozojnë me pirunin dhe makaronat rrotull tij.

Në fakt çdogjë nisi nga një postim në rrjete sociale i Ermal Mamaqit.

“A ma shpjegon dot njeri pse dalin të gjitha modelet me kto makaronat kshu?
Më vdektë @endritmertiri nuk e di pse.”- shkruan Ermal Mamaqi në profilin e tij, ndërsa shpërndan disa foto duke ngrënë spageti.

Mes shumë komentesh, në sy bie ai i modeles seksi, që tashmë ka marrë famë ndërkombëtare, Oriola Marashit. Me sa duket vetë modelja frymëzimin për ngrënien e makaronave e paska marrë nga kryeministri, Rama, pas nje foto te tijin qe beri buje asokohe ne media.

“Mua për vete më ka inspiruar EDI RAMA”- i përgjigjet Oriola Marashi.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje