Tag: ORIOLA MARASHI

EMRI/ Shoqerohet ne polici modelja e njohur e Tiranes, ja per...

Modelja  e famshme e Titanes Oriola Marashi eshte shoqeruar per nenpolici pasi zbriti nga nje veture tip audi. Sipas asaj që raporton gazeta “Si”, Marashi...

FOTO/Oriola Marashi ngre temperaturat, pozat e fundit nga dëbora shumë provokuese

E cilesuar si nje prej modeleve me seksi dhe aktive, Oriola  Mashi kerkon qe dhe ne dimer te terheqe vemendje. Kur temperaturat shenojne minus ne...

FOTO/Oriola Marashin e paska inspiruar Edi Rama, modelja tregon hapur për...

Dilemën që shumë vetë mund ta kenë patur, e ka shuar modelja e njohur Oriola Marashi. Bëhet fjalë për fotot ku modelet pozojnë me...

FOTO/Modelja shqiptare shëtit me tanga në motor, çmenden shoferët

Oriola Marashi ka provokuar në rrjete sociale, përmes një postimi me të brendshme minimaliste. Modelja seksi e hipur në motorr, në mes të rrugës, ka...

Oriola dhe Kejvina postojnë fotot nga plazhi, dy modelet provokojnë me...

Me të ardhur vera dhe vajzat e Showbizzit nuk kane vonuar duke ekspozuar linjat e tyre perfekte trupore me bikini qe ua nxjerrin me...

‘Çmendet’ Oriola Marashi, poston FOTO të nxehta nga shtrati

Ajo nuk i lë në paqe fansat e saj, përkundrazi i ka çmendur me fotot e fundit që ka postuar. Bëhet fjalë për modelen superhot,...

I dhanë fund miqësisë, zbulohet arsyeja e sherrit mes Oriola Marashit...

Pak ditë më parë lajmi se marrëdhënia mes modeles Oriola Marshi dhe reperit Noizy ishte prishur mori vëmendjen e të gjitha mediave. Dyshja nuk...

“A kishe ardh me mu?”/ Mbyllet sherri, Oriola shkon pa pyetur...

Noizy dhe Oriola Marashi kanë qenë gjithnjë të komentuar për shoqërinë e tyre që nisi 2 vite më parë. Dyshja shiheshin shpesh në shoqërinë e...

FOTO/ Mikeshë e ngushtë me Noizyn, por Oriola Marashi kapet mat...

Sherri mes reperit më të kërkuar shqiptar, Noizyt, dhe modeles bukuroshe Oriola Marashi, pushtoi mediat për disa ditë me radhë. Ata nuk u shfaqën...

Merr fund mes Noizyt dhe Oriolës, modelja thumbon reperin

Miqësia e tyre bëri bujë në rrjete sociale sidomos pasi u tha se modelja supertërheqëse po zëvendësonte Encën në grupin OTR. Por mesa duket Noizy...