FOTO/ Kujtim Gjuzi ‘eksperimenton’ me modelin e flokëve, ja si duket

Ndaje

Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e mediave me stilin e të veshurit.

Me pamjen e jashtme, deputeti i opozitës ka habitur shikuesit teksa ishte i ftuar në emisionin “Proçesi Sportiv”.

Gjuzi është shfaqur i veshur me atlete “Nike” dhe kostum serioz, ndërsa na ka lënë pa fjalë me stilin djaloshar të flokëve.

Deputeti është qethur gjysmë qeros, duke sfiduar moshën dhe të gjithë të rinjtë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje