Tag: kujtim gjuzi

FOTO/Deputetit të Kuvendit ia kanë rrëmbyer zemrën, ‘kapet mat’ duke blerë...

Ky shën Valentin duket se nuk ka lene prapa as figura te njohura te vendit, sikurse dhe ata të politikes. Këto foto siguruar nga Top...

FOTO/Deputeti nuk ‘njeh’ vizat e bardha, për pak sa nuk e...

Ka dhe nga ata zyrtarë dhe figura te njohura te cilat nuk i respektojne rregullat e qarkullimit rrugor dhe me pas vuajne pasojat e...

Gjuzi zbulon më në fund nga i vijnë kërcënimet: Më ka...

Kujtim Gjuzi gjatë seancës së sotme parlamentare ka zbuluar dhe se nga kush i kishte marrë kërcënimet ne telefonin e tij, fakt të cilin...

“Nuk ka Zot none që të më kërcënojë mua”, nuk ngelet...

Nuk ka qënë vetëm Rudina Hajdari ajo e cila është kërcënuar, gjithmonë sipas deklaratës së saj në seancën e sotme. Debatet në Parlament kanë vijuar...

“Do të të tërheq zvarrë”, kërcënohet me jetë Kujtim Gjuzi: S’më...

Deputeti Kujtim Gjuzi ka bërë publike faktin që është kërcënuar me jetë. Në një status në rrjetet sociale, deputeti shkruan se i vijnë shumë mesazhe...

Kujtim Gjuzi shpërthen ndaj biznesmenit gay: Ke bërë para me prapanicë,...

Deputeti i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi ka shkëmbyer replika të ashpra me biznesmenin e njohur gay, Elton Ilirjani mbrëmjen e sotme. Gjuzi ishte ftuar në...

“Detyrova italianët të flasin shqip”, Me këpucë kaubojsash Kujtim Gjuzi mburret...

Ai është një personazh, që në sy dhe në vëmendje bie me stilin e tij, dhe pse detyra e tij si deputet në Parlamentin...

FOTO/ Kujtim Gjuzi ‘eksperimenton’ me modelin e flokëve, ja si duket

Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e mediave me stilin e të veshurit. Me pamjen e jashtme, deputeti i opozitës ka...

FOTO/ Politikanët që përjetuan ‘live’ emocionet e sfidës Shqipëri – Islandë

Shumë politikanë, mbrëmjen e djeshme, kanë zgjedhur që ndeshjen Shqipëri-Islandë të ndjekin nga stadiumi. Presidenti Meta, pak para fillimit te ndeshjes, njoftoi në Facebook se...

FOTO/Të ngujuar pas përplasjes me armë me bandën e Bajrave, Gjuzi...

Deputeti më i ri i Kuvendit është parë në shoqerinë e njerëzve të dëgjuar në Shkodër, të cilët i konsideron miq. Deputeti i opozitës së...