Horoskopi, 10 shtator 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Ndaje

Dashi

Jeta ne çift do jete shume e qete. Mos harroni qe ndonjëherë edhe qetësia e madhe dhe pasiviteti e prishin lidhjen. Mundohuni te rindizni pasionin. Beqaret nuk duhet te rrinë me ne vend. Shfrytëzoni çdo mundësi për te takuar persona te rinj. Beni kujdes me shpenzimet e tepruara. Dilni dhe takoni familjaret apo miqtë me te cilët keni kohe pa folur.

Demi

Do jeni pak dyshues dhe te pasigurt për marrëdhënien tuaj sot. Mendojini mire gjerat para se te thoni diçka për te cilën do pendoheni shume shpejt. Beqaret do tërhiqen nga personat misterioze. Tregohuni te kujdesshëm! Do merrni disa kritika për sa i përket jetës profesionale dhe kjo do ju beje te ndjeheni keq. Mos ja u vini shume veshin, por vazhdoni punën.

Binjaket

Dite shume e lumtur për te gjithë çiftet. Do keni ndryshime mjaft pozitive ne jetën sentimentale dhe emocionet do jene te shumta. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime impresionuese, por qe e ardhmja nuk do jete shume pozitive. Gjithsesi jetoni momentin. Për sa iu përket financave do merrni vendime te rëndësishme ne mënyrë qe ato mos kenë probleme. Ulni sa te mundni edhe shpenzimet.

Gaforrja

Jeta ne çift nuk do shkoje mire. Për çiftet do ketë debate dhe keqkuptime. Mundohuni te mos i lini gjerat te përkeqësohen edhe me tepër. Beqaret do zhgënjehen nga disa takime qe do kenë. Mos ëndërroni shume sot për jetën profesionale. Lërini gjerat te rrjedhin vete dhe mos u nxitoni për asgjë. Meqë është dite e diele dilni dhe argëtohuni pak. Do ju beje mire.

Luani

Sot partneri do përkujdeset shume për ju dhe do ndjeheni mjaft mire. Sa kënaqësi kur merr kujdesin e nevojshëm. Beqaret duhet te pranojnë ftesat qe do ju bëhen. Ju presin momente te mrekullueshme. Financat nuk do jene shume te mira por dhe nuk duhet te qaheni. Mos shpenzoni shume. Puna nuk do ketë asgjë te veçante, çdo gjë do jete normale.

Virgjeresha

Ne jetën ne çift do mundoheni te ruani një klime te ngrohte dhe do te shmangni problemet. Mos ju kushtoni shume rëndësi mosmarrëveshjeve te vogla dhe largoni stresin. Për beqaret do jete një dite e qete dhe e bukur, megjithëse pa takime. Ne jetën profesionale do jeni te vendosur te përmirësoni gjithçka. Gjithsesi mendojini mire gjerat dhe mos u nxitoni. Priten dite te mira.

Peshorja

Do jete një dite plot ngjyra për jetën tuaj ne çift dhe nuk do keni dëshirë te dilni fare me miqtë. Mire do bëni. Shfrytëzojeni sa me shume këtë dite sepse jo te gjitha janë te tilla. Beqaret do kenë mundësi te ndeshen me dike shume te veçante dhe tërheqës. Edhe ju do keni shume fat ne planin financiar dhe mund te blini atë qe keni menduar. Punën lëreni për nesër.

Akrepi

Sot ka ardhur koha t’i jepni fund me tolerancën e tepruar dhe mirëkuptimin ne dashuri. Ai qe keni ne krah po përfiton nga kjo dhe po i kalon limitet. Nëse nuk ndryshoni sjellje do ju bëjnë për budalla. Beqaret është me mire te qëndrojnë vetëm sot. Ne pune jeni plot energji. Do ju japin përgjegjësi te reja dhe ju do i habisni te gjithë me zotësinë tuaj. Keni shume ambicie.

Shigjetari

Ne jetën ne çift do jeni dinamike dhe do doni ta shfrytëzoni ditën deri ne fund. Do mundoheni te kaloni disa momente te këndshme me partnerin. Beqaret do kalojnë dite te mire por pa personin për te cilin po ëndërrojnë. Nëse jeni ne pune apo studente gjerat do ju shkojnë mbare. Ata qe do kenë provime gjate kësaj kohe do jene me më shume fat. Përgatituni te festoni.

Bricjapi

Sot do keni nevoje për kohe qe te reflektoni me mire për situatën tuaj ne çift. Gjeni një zgjidhje qe është ne te mirën e te dyve. Beqaret do kenë takime, por duhet te mendohen mire nëse vërtet është ajo qe duan. Ne pune duhet te filloni te bëni plane afatgjata. Nëse doni te keni një rol te rëndësishëm atje ku punoni duhet te përqendroheni me shume dhe te keni sukses.

Ujori

Jeta ne çift do shkoje shume mire. Do mundoheni te mos krijoni konflikte me partnerin dhe te kaloni një dite te qete. Beqaret do kenë disa takime, por nuk do arrijnë te njohin atë për te cilin do ju rrahe zemra fort. Mos bini menjëherë ne pesimizëm. Sot do ketë një përmirësim te ndjeshëm te sektorit financiar. Do mund te kryeni edhe transaksione me rëndësi.

Peshqit

Një miku juaj do ketë nevoje për ju. Shoqërojeni dhe jepini këshillat e duhura. Duke ndenjur me te do merrni edhe disa informacione qe do ju ndihmojnë ne jetën tuaj personale. Çdo gjë ju erdhi si me porosi. Ne jetën profesionale do fitoni me shume pavarësi. Nëse ndërmerrni disa rreziqe është e sigurt qe do realizoni ato qe doni. Ndiqni intuitën dhe bëni kujdes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje