Tag: Horoskop

Horoskopi, 26 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ju pret një ditë nën ritmin e duhur. Ndikimi i kundërt i Hënës do të krijojë probleme dhe do të favorizojë melankolinë. Puna do...

Horoskopi, 23 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për...

Horoskopi, 21 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nëse keni pëlqim për dikë, mos hiqni dorë! Duhet të organizoni më mirë angazhimet tuaja. Mund të hasni në probleme lidhur me punën, për...

Horoskopi, 19 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do të ndiheni mjaft të tensionuar gjatë kësaj dite. Do të ndiheni të pakënaqur, por pavarësisht kësaj mundohuni që të qëndroni pozitiv. Demi Ju pret një...

Horoskopi, 18 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Edhe një natë e qetë mund të shndërrohet në një aventurë të çmendur. Jeta juaj shoqërore është padyshim duke marrë një kthesë të fortë...

Horoskopi, 14 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Me Mërkurin dhe Venusin në favorin tuaj, dashuria do të jetë më e thjeshtë. Do të nisë një përmirësim i ndjeshëm, lidhur me pasiguritë...

Horoskopi, 12 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Pas ditëve të lodhura dhe me ngarkesë për jetën në çift, më në fund do të nisë përmirësimi. Raportet me të tjerët do të...

Horoskopi, 11 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Sot ke një energji të mirë, por jo gjithçka shkon siç ke dëshirë pasi ka pak nervozizëm. Mundohu të mos shkatërrosh më tej raportet...

Horoskopi, 10 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe do të komplikojë emocionet. Duhet të shmangni përplasjet dhe të përdorni energjinë për të gjetur një...

Horoskopi, 8 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar dhe nëse keni hasur në vështirësi, është momenti i rikuperimit. Mundohuni që të mos izoloheni dhe të...