Alex Soros vizitë në Tiranë, me të mbërritur takon të parin kryeministrin Rama

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka pritur një takim me djalin e miliarderit, Georg Soros, Alex Soros, takim i zhvilluar në Tiranë.

Ka qenë vetë Alex Soros që ka publikuar një foto me kryeministrin Rama në rrjetin Instagram,Takimi me sa duket është zhvilluar pas mbledhjes së kryesisë së Partisë Socialiste.

“Selfie me Edin! E mrekullueshme për t’u rikthyer në Shqipërinë e bukur dhe për t’u takuar me Kryeministrin Edi Rama në lidhje me perspektivat për rajonin, përparimin ekonomik dhe zhvillim gjithëpërfshirës. #EdiRama #tirana”, shkruan Alex Soros në profilin e tij, pa dhënë detaje të mëtejshme.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje