ITALI/ Gjendet i vdekur i riu shqiptar brenda në makinë

Një i ri shqiptar, është gjetur i vdekur brenda një makine në Itali. Raportimet e mediave italiane kanë raportuar mjeti tip “Volkswagen Polo” i tij është gjetur në anë të rrugës në aksin Casarano-Ugento.

Ka qenë një kalimtar i rastit i cili ka lajmëruar policinë pasi ka parë mjetin e ndaluar.

Ende nuk dihet emri i viktimës dhe shkaqet e vdekjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje