Fushë-Mamurras/ Aksident i rëndë, dy të plagosur

0Shares
0

Pasditen e sotme një tjetër aksident është regjistruar në Shqipëri.

Një automjet ka dalë nga rruga në Fushë-Mamurras dhe për pasojë dy personat që ndodheshin brenda kanë mbetur të plagosur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje