FOTO/Bleona Qereti shfaqet topless para pasqyrës, tregon rezultatet e dietës

Ndaje

Bleona Qereti i është nënshtruar dietës ‘detox’, e cila është e përqëndruar në pastrimin e trupit nga toksinat.Kjo lloj diete është e bazuar në konsumimin e më shumë frutave dhe perimeve, pirjes së një sasie të madhe uji dhe të hequrit dorë nga ushqimet e procesuara, kafeina, alkooli dhe njihet si një ndër më të mirat për mbajtjen e trupit në formë.

Siç duket edhe tek Bleona ka pasur rezultat dhe këtë gjë ajo e ka treguar përmes një postimi në ‘Instagram’. Këngëtarja ka publikuar një fotografi ‘topless’ dhe duket qartë se ka forma perfekte trupore. Përkrah fotos ajo ka dhënë dhe një mesazh për vajzat, që të ndihen të lira dhe të bukura.

“Mirëmëngjes botë! Dieta ime po funksionon. Hiqni rrobat dhe dukuni bukur”, ka shkruar Bleona në postimin e saj.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje