DETAJE/I vendoset tritol parukerisë në Nikël

0Shares
0

Pak pas mesnate, rreth orës 01.00  në fshatin Nikël, Krujë është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi lënde plasëse.

Policia bën me dije se lënda plasëse është vendosur në biznesin (parukieri) e shtetases R. Sh., duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Njoftimi i plotë

Më datë 16.08.2019, u referuan materialet hetimore në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Krujë dhe vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorit pasi rreth orës 01:00, në fshatin Nikël, Krujë është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi lënde plasëse në biznesin (parukieri) e shtetases R. Sh., duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje