Mban 6 të dashur brenda një muaji, kjo është bjondja e rrezikshme që bën jetë luksi

Ndaje

Një studente nga Londra e ka zgjidhur problemin e saj me shpenzimet.  Ajo ka gjetur mënyrën efikase për të siguruar të ardhurat, gjë që shumë prej vajzave do të mendoheshin dy herë para se ta bënin.

Ajo studion psikologji dhe shpreson se një ditë do të punojë si psikologe në një klinikë.Mirëpo e reja nuk ka nevojë për një punë në mënyrë që të sigurojë jetesën e saj.

Ajo takon rreth 6 të dashur brenda një muaji të cilët e mbushin me dhurata, e çojnë në udhëtime luksoze dhe i japin para (1,500-3,000 £ në muaj). Kloe i takon ata 2-4 herë në muaj dhe u ofron shoqëri.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje