Denoncimi: Gjykatesi Reka, kusheri i Endri Fuges!

Ndaje

Gjyqtari qe dha sot nje vendim te padegjuar ndonjehere per nga procedura vetem dy dite pasi e njejta gjykate dha nje vendim te kundert, thuhet se eshte kusheri me njeriun me te afert te Kryeministrit Rama, Endri Fugen.

Postimi i ish kryeministrit Berisha;

Narkogjykatesi Reka kushuri i Sugar Fuges!!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor desha vetem tju informoja se qe gjykatesi qe dha sot mandatin ne durres, Shpetim Reka eshte djali xhaxhait te mamase se Endri Fuges, kjo eshte me se e sakt dhe per kedo
qe ka dyshime eshte shume kollaji e vertetushme

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje