Tag: Endri Fuga

Dy njerez te Rames, dyshime se devijuan nje fond 40 mije...

Në një koment kundër ligjit ‘anti-shifje’, Kristi Pinderi, një aktivist i njohur dhe një nga ish drejtuesit e organizatës MJAFT ka zbuluar fakte sipas...

Denoncimi: Gjykatesi Reka, kusheri i Endri Fuges!

Gjyqtari qe dha sot nje vendim te padegjuar ndonjehere per nga procedura vetem dy dite pasi e njejta gjykate dha nje vendim te kundert,...

VIDEO/Kaubojsi flet hapur: Më shumë më ngacmon Endri Fuga se sa...

Eduard  Ndocaj, i njohur si "Kaubojsi" i famshëm ka filluar të bëhet tejet aktiv me postimet e tij në rrjetet sociale, teksa e ka...

Berisha publikon një foto:“Keta jane dy hajdutet e studenteve!”

Ish Kryeministri Berisha ka publikuar një foto të Arber Maznikut, nënkryetar i Bashkisë së Tiranës dhe Endri Fugës, drejtor i komunikimit të Kryeministrit. Ai...

Berisha nxjerr foton: Hajdutët e studentëve që u lumturuan duke vjedhur

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një foto të Endri Fugës dhe Arbër Maznikut në rrjetet sociale, teksa ka shkruar se të dy janë hajdutët e...

FOTO/ Zbulohet mënyra, ja si kontrollohen LIKET në administratë nga Endri...

Një ndërmarrje e ngritur vetëm për të kontrolluar liket, komentet dhe shpërndarjet në Facebook e rrjetet e tjera sociale. Nuk është një sipërmarrje private apo...

Denoncimi/ Bizneset e Endri Fugës pushtojnë sheshin publik

Një qytetar ka denoncuar pushtimin e hapësirës publike nga biznese të këshilltarit të Kryeministrit, Endri Fuga. Ai i shkruan ish-Kryeministrit Berisha se Fuga ka uzurpuar...

Thumbat e Endri Fugës, gazetari i kthen përgjigje: O regjisori i...

Në një postim në rrjetet sociale, këshilltari i kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga lëshoi thumba mbi panelin e gazetarëve të cilët ishin ftuar në...

FOTO/Dreka me të besuarin e Edi Ramës, cili është plani i...

Një foto që ka ngritur dyshime të shumta, po qarkullon në rrjete sociale. Ben Blushi është duke drekuar me Endri Fugën, të besuarin e Ramës,...

Vartësi i Fugës mes licensën e taksive elektrike në Tiranë, aplikimet...

Një kompani e taksive elektrike që është licensuar së fundmi nga bashkia e Tiranës e ka pronarin brenda oborrit qeveritar. Kompania quhet Green Taxi  dhe...