“Pjesëmarrje e ulët”, Ironia e Dylgjerit: Shtabi i Rilindjes po diskuton shtyrjen e votimeve deri në 13 Tetor

Ndaje

Rrjeti është aktiv me postime kundër votimeve njëpartiake që po mbahen në vend dhe nuk kanë munguar as ironizimet dhe talljet.

Ne kemi përzgjedhur një reagim ironik të Ylli Delgjerit, i cili “tallet” keq me numrin e pjesëmarresve dhe me mazhorancën.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje