Tag: votime

“Turp për ata që shtrembëruan të vërtetën”, Pampuri falenderon votuesit ePD:...

Ish deputetja e Partisë Demokratike Orjola Pampuri nepermjet nje postimi te fundit, ka falenderuar  të gjithë anëtarët e degës 11 të PD, për mbështetjen...

AXHENDA/Nga vlerësimi për ministrat te ndryshimi i kryesisë dhe sekretarëve, çfarë...

Socialistët do të mbledhin sot Asamblenë Kombëtare, e dalë nga kongresi i 29 shkurtit, nga ku do të zgjidhet kryesia dhe sekretariati i ri...

Demokratët votojnë nesër në qarkun e Tiranës, lista me 140 emra

Demokratët votojnë nesër në Qarkun e Tiranës. Publikohet lista me 140 emra DEGËT E TIRANËS Dega TIRANA 1 ALDO BUMÇI BISLIM AHMETAJ BLERINA ZYLFO ENNO BOZDO ...

VOTIMET/PD publikon emrat e kandidatëve në Qarkun e Korçës, në listë...

Demokratët e Qarkut të Korçës do të votojnë të mërkurën për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin paraprak të verifikimit...

EMRAT/Votohen 31 kandidatët për deputetë të PD në qarkun e Lezhës

Demokratët e Qarkut të Lezhës do të votojnë të enjten për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin paraprak të verifikimit...

LISTA/Përfundojnë votimet e kandidatëve të PD në Tropojë, demokratët eliminojnë ish...

Votimet e PD në Tropojë kanë përfunduar ndërsa kandidatët që do të kalojnë në fazën tjetër janë: Isuf Cela, Xhem Nezaj, Mimoza Hajdarmataj, Lush...

Mbyllet votimi në Tropojë/Bardhi: Pjesëmarrje masive, entuziazëm për ndryshimin që po...

Partia Demokratike nisi sot procesin e votimit nga anëtarësia të kandidatëve për deputetë, në degët e Kukësit, Hasit dhe Tropojës. Në përfundim të votimit në...

FOTO/Basha thirrje sërish shqiptarëve në Mal të Zi: Dilni në zgjedhje...

Kryetari i PD Lulzim Basha vazhdon te percjelle mesazhin per shqiptaret. Nëpërmjet një postimi në Twitter ftoi shqiptarët e Malit të Zi që të...

Thirrja e Bashës: Bashkëkombas të Malit të Zi, votoni listat shqiptare!

Pas publikimit të videos ku kryeministri Rama ka treguar mbështetjen e tij për Milo Gjukanoviç në zgjedhjet parlamentare në Malin e Zi, ka reaguar...

‘Në emër të luftës kundër koronavirusit, a po shkojmë drejt diktaturës’?

Nga Ekrem Spahiu Zotërinj deputetë,mos votoni kundra demokracisë Qeveria, nëpërmjet aktit-normativ Nr.7, datë 23.03.2020, liroi nga qelitë e burgut 570 të dënuar, si masë kundër...