“#Edheunë”/Aktorja sjell mesazhin nga Parisi: Dua të jem në një qeli me Bujar Kapexhiun

Ndaje

Nisëms #Edheunë i janë shtuar emra të dëgjuar të botës së artit, kulturës, sportit dhe jo vetëm.

Moderatorë, gazetare, intelektualë kanë shprehur hapur dhe publikisht se nuk do të votojnë në 30 Qershor, duke I quajtur votime moniste dhe njëpartiake.

Duke kundërshtuar këtë regjim, ata u bashkuan në këtë nismë, startuar në rrjetet sociale, e cila tashmë ka kaluar dhe kufijtë shqiptarë.

Së fundmi dhe aktorja dhe regjisorja Sesilja Plasari e ndodhur momentalisht në Francë ka dhënë një mesazh të fortë. Pedagogia sjell kete mesazh nga Parisi duke shtuar: “Dua te jem ne nje qeli me Bujar Kapexhiun…”

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje