VIDEO/ Rama tepër i frikësuar në Shkodër, kontroll edhe çantave të fëmijeve

Kryeministri Edi Rama nuk ka frikë vetëm nga burrat dhe gratë shkodrane, por edhe nga fëmijët e tyre. Një video që po qarkullon së fundmi tregon se si në Shkodër, policë civilë po kontrollojnë edhe çantat e fëmijëve.

Mësohet se qytetarë dhe përfaqësues të opozitës i kanë zënë “pritë” Kryeministrit dhe po protestojnë kundër tij në aksin Lezhë- Shkodër, ekzaktësisht në Kryqëzimin e Dajçit.

Mësohet se protestuesit kanë për qëllim të pengojnë udhëtimin e kryeminsitrit Rama drejt Shkodrës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje