“As mos mendoni se mund ta prekni Bashën”, ish-deputeti: Janë në panik nga përgjimet

Ndaje

Ish deputeti i PD, Edmond Spaho ka reaguar pas informacioneve se liderit opozitar i rrezikohet jeta dhe siguria. Në një postim në rrjetet sociale, ai thotë se kryeministri Edi Rama është në panik të madh nga përgjimet që pritet të publikojë gazeta gjermane Bild.

Sipas Spahos Rama po përpiqet të nxië përplasje civile në Shqipëri.

Edi Rama eshte ne panik te madh nga pergjimet qe do publikoje sot dhe te Enjten gazeta Bild. I ndodhur ne nje situate katastrofike per vehten e tij po perpiqet te nxise perplasje civile ne Shqiperi. Per kete i duhet nje ngjarje dhe ate po perpiqet ta krijoje. Se bashku me larot qe ka ne prokurori po perpiqet te manipuloje me farsen e financimeve ruse te PD dhe te arrestoje udheheqsin e opozites. Rama dhe Arta Marku po luajne keq me zjarrin. As mos mendoni se mund ta prekni Bashen. Ju qe e mendoni apo ata qe jua keshillojne kete po ndizni nje zjarr te madh qe do ju djege vetem ju”,- shkruan Spaho.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje