Zjarr në një apartament në Tiranë, familjarët në rrezik

Ndaje
Foto Ilustruese

Një apartament ka marrë flakë mëngjesin e sotmë në kryeqytet. Sipas informacioneve, ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si 21 Dhjetori.

Një aparatament, në lagjen e njohur si Fusha e Zezë, është përfshirë nga flakët. Burime bëjnë me dije se familjarët janë ende brënda apartamentit.

Ndërkohë zjarrëfikësja dhe policia kanë mbërritur tashmë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit . Nuk dihen ende shkaqet këtij zjarri.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje