“Turp, Skandal”, Vasili denoncon: Policia sapo ndalon studenten që u përplas me Ramën

Ndaje

Një ditë pas lirimit të studentes Ana Azizaj, një tjetër studente është ndaluar sot për parullën në shtëpinë e ambasadorit të OSBE-së Bernd Boschardt.

Bëhet fjalë për studenten e Arkitekturës, Viosana Kokla, një personazh i njohur kryesisht gjatë protestës së studentëve për debatin që pati me kryeministrin Rama.

Shoqërimin e saj e ka njoftuar në facebook ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili.

DENONCIMI I VASILIT

Turp.Skandal.Policia sapo ndalon studenten Viosana Kokla per Borchard.

Studentja Viosana Kokla ndalohet nga policia per hesap te Borchard.

Edi Rama shfrytezon Borchard per tu hakmarre me Viosanen studentes se arkitektures qe e kryqezoi kryeministrin.

Turp.Turp.Turp

Policia nuk ndalon kriminelet dhe te korruptuarit por me urdher te Edi Rames do qe tju mbylle gojen te rinjve.

Shiheni VIDEON kur kryqezohej Edi Rama.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje