Berisha: Dy FOTO dhe ndonjë këshillë për Edvinin

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha “këshillon” Edi Ramën, teksa ky i fundit sillet sikur i injoron protestat e opozitës.

Përmes një postimi në Facebook, Berisha i drejtohet kryeministrit duke i thënë se, pushteti me viza, me gaz, me horra dhe me strihemi në bunker nuk ka.

Postimi i plotë i ish-kryeministrit:

Dy foto dhe ndonje keshille per Edvinin!

Edvin nuk mbahet pushteti me viza, gaz, helm, horra, strehime ne bunker dhe monologje boshe!

Hiqi vizat, kthjellohu per nje moment. Shiko vetem keto dy foto qe po ti postoj per te te ndihmuar sadopak! Nuk shpetohet lekura duke braktisur zyren dhe fshehur ne vend strehimet e Enverit!Mbathja nje minute e me pare. Rama ik! sb

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje