Makina merr flakë në ecje, si shpëtoi 27 vjeçarja në Durrës

Ndaje

Një grua ka shpëtuar shëndoshe e mirë teksa makina i mori flakë gjatë ecjes.

Makina është djegur plotësisht, ndërsa  Policia e Durrësit konfirmon se u përfshi nga flakët në ecje e sipër.

Ngjarja ka ndodhur në Durrës. Fatmirësisht nuk ka dëmtime në njerëz, ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve.

Më datë 13.05.2019, rreth orës 08:15, në lagjen Nr.4 Durrës , ka marrë flakë në ecje dhe është djegur automjeti që drejtohej nga shtetasja  E.T., 27 vjeçe, banuese në lagjen Nr. 13 Durrës.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale. Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes”-njofton policia.

 

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje