Bëhet nënë për herë të katërt, moderatorja i vendos vajzës një emër të veçantë

Lajmi se ajo ishte shtatzënë për herë të katërt bëri shumë bujë, kjo pasi moderatorja është dhe në moshë relativisht të madhe.

Moderatorja shqiptare shumë e dashur për publikun, Ermira Çausholli së fundmi ka njoftuar se është bërë nënë për herë të katërt. Ermira ka sjellë në jetë një vajzë dhe lajmin e bukur e ka dhënë me anë të rrjeteve sociale.

Moderatorja ka postuar një foto ku shfaqet dora e vogëlushes së porsalindur dhe ka zbuluar se ja ka vendosur emrin Solara.

Erdhi Solara. Nga dje pasdite, na ka bere njerezit me te lumtur ne bote”, shkruan Ermira.

Moderatorja është nënë edhe e tre vajzave të tjera të cilat janë në moshë më të madhe.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje