Tag: vajze

Xhaçka sjell në jetë fëmijën e dytë, zbulohet gjinia

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është bërë nënë për herë të dytë.Burimet kanë bërë të ditur se gjatë orëve të natës erdhi në jetë...

Bëhet nënë për herë të katërt, moderatorja i vendos vajzës një...

Lajmi se ajo ishte shtatzënë për herë të katërt bëri shumë bujë, kjo pasi moderatorja është dhe në moshë relativisht të madhe. Moderatorja shqiptare shumë...

EMRAT/Zbulohet se kujt i përkisnin 5.7 milionë eurot e sekuestruara

Ditën e sotme, Prokuroria njoftoi sekuestrimin e 5.7 mln eurove pasuri, të dy shtetasve nga Lezha. Sipas informacioneve të tjera, që dalin së fundmi, mësohet...

VIDEO/Rrëfimi prekës i nënës, si e gjeta vajzën të shtrirë me...

Historia e një vajze 34-vjeçare e cila ka tentuar vetëvrasjen është trajtuar në studion e emisionit “Fol me psikologen”. Në një rrëfim rrëqethës nëna e...

Lushnje, enigmë, familjarët gjejnë vajzën të vdekur në oborr

Një 17 vjeçare është gjetur e vetëvarur në një pemë, në oborrin e banesës së saj. Viktima është identifikuar nga policia si 17 vjeçarja me...

VIDEO/ Gati për tu hedhur nga kati i 16-të, zjarrfikësi shpëton...

Një zjarrfikës ka shpëtuar jetën e një adoleshenteje që ishte gati për tu hedhur prej katit të 16-të. Ngjarja ka ndodhur në Kinë dhe...

FOTO/ E vonon avioni, babai sheh lindjen e të bijës me...

Lindja e një fëmije është një nga momentet më të bukura në jetë, por jo të gjithë baballarët mund të jenë aty të shohin...

FOTO GALERI/ Momenti i tmerrshëm, babai hedh vajzën 6-muajshe nga çatia

Një burrë afrikano-jugor është akuzuar për tentativë vrasjeje pasi hodhi vajzën e tij 6-muajshe nga çatia e një kasolleje që policia kishte ardhur për...

VIDEO/ Vdekja e 13-vjeçares nga Puka, babai tregon momentet e rënda:...

8 ditë pas vdekjes së 13-vjeçares, familja Smajli nga fshati Berishë i Pukës ka thyer heshtjen duke bërë me faj bluzat e bardha në...

Greqi, 50 vite burg për shqiptarin që përdhunonte të bijën

Një emigrant shqiptar në Greqi është dënuar me 50 vite burg, pas provimit të akuzës se për dy vjet rresht përdhunonte të bijën e...