Plas kallashnikovi në Vorë, breshëri plumbash biznesit

Ndaje

Një biznes në Vorë ka rënë pre e të shtënave me breshëri plumbash mëngjesin e kësaj të hëne.

Sipas asaj që raporton News 24, kanë qënë punëtorët ata që kanë konstatuar shenjat e plumbave.

Referuar të njëjtave burime, mësohet se nga të shtënat ka pasur vetëm dëme materiale, në xhama dhe fasadën e biznesit.

Policia e mbërritur në vendngjarje mblodhi plot 20 gëzhoja. Blutë e kryeqytetit po punojnë për identifikimin dhe vënien në pranga të autorëve.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij sulmi dhe kush është biznesmeni i sulmuar…

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje