Tag: kallashnikov

33-vjeçari kapet me kallashnikov, po futej brenda një restoranti në Durrës

Një 33-vjeçar nga Kavaja është arrestuar nga policia, pasi u kap në lagjen 13 të Durrësit teksa futej në një restorant duke mbajtur një...

Breshëri me armë në Shkodër, “Shqiponjat” dhe policia rrethojnë zonën, goditet...

Policia e Shkodrës ka vene ne pranga një 16-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim një 15-vjeçar dhe proceduar 4 adoleshentë të tjerë, pasi kanë...

Theth/ 24-vjeçari qëllon me kallashnikov, panik mes banorëve

Një 24-vjeçar ka qëlluar në ajër me kallashnikov, ku  ka krijuar panik mes banorëve dhe turistëve në Theth. Policia arrestoi në flagrancë shtetasin me inicialet...

Plas kallashnikovi në Vorë, breshëri plumbash biznesit

Një biznes në Vorë ka rënë pre e të shtënave me breshëri plumbash mëngjesin e kësaj të hëne. Sipas asaj që raporton News 24, kanë qënë...

EMRI/Iu gjet kallashnikov në banesë, arrestohet i riu nga Tirana

Policia e Tiranës ka zbuluar një rast të armëmbajtjes pa lejë. Sipas burimeve, i është gjetur në banesë armë zjarri kallashnikovë, karikator e një...

Një tjetër vrasje në Mamurras, qëllohet për vdekje 27 vjeçari, babai...

Plagosja me armë zjarri i mori jetën një të riu nga Mamurrasi. Kjo është vrasja e dytë që ndodh në më pak se 24...

Vrau me kallashnikov gruan dhe vajzën 10 vjeçe, gjykata jep vendimin...

Gjykata ka lënë në paraburgim Pjetër Ndrecaj i cili vrau me kallashnikov gruan me origjinë shqiptare dhe vajzën e tij 10 vjeçe. Mësohet avokati mbrojtës...

Humbi dërgesën me drogë, Habilaj: Të kisha një kallashnikov do i...

Moisi Habilaj në 19 tetor 2013 u kthye ne Itali, duke zbarkuar ne Bari. Pas mberritjes ne Pulia u bashkua me nje tip te...

Tiranë, kërcënon me kallashnikov dy të rrinjtë, arrestohet 38 vjeçari

Një 38 vjecar ka rënë ne prangat e policisë së kryeqytetit. Ngjarja ndodhi gjate dites se sotme, pasi ka kanosur me armë zjarri tip...

EMRI/ “I forti” nga Tushemishti u drejton kallashnikovin dy vëllezërve, policia...

Pesë ditë pasi gansteri nga Tushemishti vuri përballë kallashnikovit dy vëllezër policia e ka vënë në pranga. Bëhet fjalë për 25-vjeçarin Andrea Pilinçin. I riu nga...