Tragjedia në Vlorë, vajza 11-vjeçarja u gjet e pajetë nga vëllai

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Vlorës, ku viktimë është një 11-vjeçare. Sipas informacioneve të para, dyshohet se vajza mund të ketë varur veten.

Vajza është gjetur në tualet nga i vëllai, ndërsa pranë saj ka pasur një litar të hollë, e ndërsa edhe në zonën rreth qafes së të mitures, me inicialet L.M., nga fshati Babicë.

Familjarët e kanë çuar të pajetë në ambjentet e spitalit.

Ende nuk ka shume detaje dhe mjekët janë të rezervuar në dhënien e përgjigjeve, ndërsa pritet ekspertiza për të përcaktuar shkakun e vdekjes së vogëlushes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje