VIDEO/”Parlamenti i Krimit”, PD ngre banderolën mbi policët

0Shares
0

Edhe pse sot opozita nuk organizoi protesta ndërkohë që vijojnë punimet në seancën parlamentare, vlen të theksohet fakti që sërish nuk ka qëndruar pasive.

Pasi të rinjtë e forumit rinor të Partisë Demokratike, vendosen pankarta me mesazhe thumbuese (kliko ketu) tek godina e parlamentit, një tjetër aksion është ndërmarrë për ti dhënë një mesazh mazhorancës.

Një banderolë me mesazhin “Parlamenti i Krimit” është ngritur para godinës, ndërsa brenda janë deputetët e rinj dhe ata të mazhorancës.

LIVE

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Mercredi 13 mars 2019

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje