Ish-deputetja: Parlamenti nën rrethim! Regjimi ushtarak i Ramës ka frikë nga populli

Ish-deputetja Albana Vokshi  ka reaguar pas rrethimit të Parlamentit me forca policie ditën e sotme.

Vokshi e cilëson mbushjen e rrugëve me forca policie, si shtetrrethim, ndërsa nga ana tjetër shkruan se askush nuk do ta pranojë këtë regjim.

REAGIMI I PLOTE

Këto janë pamjet e të gjitha rrugëve rreth e rrotull Parlamentit sot në mëngjes, si cdo ditë që ka seance parlamentare. Tirana edhe sot në shtetrrethim për karrigen e Edi Rames.

Mijëra policë e autoblinda kanë mbushur rrugët si në shtetrrethim.

Deputetët që mbrohen nga populli s’mund të jenë asnjëherë përfaqësues të tij.

Edi Rama po qeveris me regjim ushtarak! Dhe kjo është dëshmia e fundit të diktatorëve.

Askush nuk do ta pranojë më këtë regjim sepse shqiptarët i kujtojnë siç ata dinë agresorët e lirive të tyre!

#Protesto16Mars

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje