FOTO/Basha takim me përfaqësues të PPE-së: Situata shqetësuese në Shqipëri

Ndaje

Kryedemokrati Basha ka zhvilluar një takim me përfaqësues të Partisë Popullore Europiane në Asamblenë Parlamentare të OSBE-së.

Takimi është njoftuar nga vetë PPE përmes një postimi në twitter ku edhe ka shpërndarë foto të bisedës me kryedemokratin Basha.

Kishim një ftuar special, Lulzim Bashën, i cili na raportoi për situatën shqetësuese në Shqipëri, protestat kundër qeverisë socialiste, korrupsioni, trafikimit të drogës dhe zhvillimeve jodemokratike” – thuhet në postim.

Takimi vjen një ditë pas dorëzimit të mandatit të deputetit e protestës së opozitës së bashkuar para Parlamentit, kundër qeverisë Rama.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje