”Rang Rover” përplas për vdekje të moshuarin në Has

Ndaje

Një i moshuar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti rrugor në Has.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Krumës, poshtë spitalit. Burime nga policia thonë se  shtetasi A.A., banues në Zahrisht duke drejtuar mjetin tip “Rang Rover”, ka aksidentuar shtetasin R.D., vjeç 74, banues në Krumë.

I aksidentuari është transportuar në Spitalin e Kukësit, ku gjatës rrugës ka gjetur vdekjen.

Drejtuesi i mjetit shtetasi A.A., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Has, për veprime të mëtejshme proceduriale, si dhe grupi hetimor po punon për dokumentimin e ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje