Protesta e 16 shkurtit, PD ndan deputetët nëpër zona

Në mbledhjen e sotme të grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, e drejtuar nga Edmond Spaho, është bërë ndarja e deputetëve në zona  për të koordinuar protestën e 16 shkurtit.

Në zbatim të vendimit të Kryesisë në disa qarqe të vendit janë deleguar një anëtar kryesisë dhe një deputet për të koordinuar protestën e opozitës në 16 shkurt.

Mësohet se Albana Vokshi, Jorida Tabaku, Grida Duma, Gazmend Bardhi dhe Aldo Brumçi janë deleguar në Tiranë për organizmin e protestës.

Sa i përket rretheve, në Fier është deleguar Enkelejd Alibeaj dhe në Shkodër Flamur Noka.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje