FOTO/Aurela gdhend në lëkurë emrat e dy vajzave të saj

Ndaje

Këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar së fundmi një foto të tatuazhit të saj të ri ku janë të  gdhendur  emrat e vajzave të saj.

Artistja shkruan se është me fat dhe falenderon zotin që është bekuar me dy vajza.

Në tatuazh, emrat janë shkruar me shkronja dore dhe Aurela zbulon se është vajza e saj e parë që i ka shkruar të dyja ato.

Gaçe gjithmonë e tregon dashurinë për dy vogëlushet e saj sa herë i jepet mundësia, ndërsa nuk heziton dhe të publikojë herë pas here foto të tyre.

https://www.instagram.com/p/Bs6RVgJgllq/

View this post on Instagram

E gjithë pasuria ime në një foto. E bekuar!

A post shared by Faleminderit Zot (@aurelagaceofficial) on

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje