FOTO/ Biznesmeni shqiptar e thotë troç: Më pëlqen ai djalë, do e gjuaja, por jo këtë mashkull VIP

Biznesmeni Elton Ilirjani, i cili disa kohë më parë e deklaroi hapur se ishte gay është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak të një deklarate në emisionin “Soirre”.

Moderatoja Jonida Shehu e pyete se nëse do të ishte në një club nate, a do ta gjuante Florian Carën, i cili ishte po i ftuar në këtë emision.

Ilirjani tha:

“Flori futet te meshkujt simpatikë, inteligjentë… po, do ta gjuaja!”.

I ftuar në këtë emision ishte i ftuar edhe dj Sardi, por për të biznesmeni tha se nuk do e gjuante.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje